Wynajem Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych Lublin

Istnieje nieskończona liczba opcji, w których potrzebne jest źródło zasilania podstawowego i rezerwowego. Wynajem agregatów prądotwórczych to doskonałe wyjście z sytuacji, gdy nie ma zasilania. Skorzystanie z usług wypożyczalni agregatów prądotwórczych w Lublinie pomoże zorganizować ciągłe dostawy energii elektrycznej do tak delikatnego sprzętu jak serwer, sprzęt laboratoryjny czy sprzęt biurowy oraz ochroni Państwa przedsiębiorstwo przed zakłóceniami wysokiej częstotliwości i uzależnieniem, od jakości napięcia w sieci. Co więcej, gwarantowane jest zasilanie domku letniskowego co oszczędza nerwy i ostatecznie jest tańsze.

PEX 2901 HM agregat prądotwórczy
PEX 12003 VE
PEX 12003 VE
PEX 2901 HM agregat prądotwórczy

Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych w Lublinie

 

Wynajem agregatów prądotwórczych jest usługą dość pożądaną na polskim rynku, ponieważ często przedsiębiorstwa lub osoby prywatne potrzebują autonomicznej elektrowni do wykonywania jednorazowych prac w miejscu, w którym nie ma prądu z sieci. Jednocześnie, aby zaoszczędzić pieniądze, klienci wybierają sprzęt o niskim zużyciu paliwa, optymalnie zaprojektowany dla wymaganych obciążeń nominalnych i szczytowych. Jeśli potrzebujecie Państwo wynająć agregat prądotwórczy w Lublinie, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami! Pomogą znaleźć optymalny sprzęt.

Co trzeba wiedzieć o agregatach prądotwórczych?

Agregat prądotwórczy to urządzenie, które przekształca nieelektryczne formy energii w energię elektryczną. Nieelektryczne rodzaje energii obejmują energię cieplną, mechaniczną i chemiczną. Agregat prądotwórczy benzynowy to wygodne, kompaktowe urządzenie, którego prostota konstrukcji i użytkowania jest jego niewątpliwą zaletą. o urządzenie nie wymaga stałej, profesjonalnej kontroli i specjalnych ustawień. Jednocześnie regularnie wytwarza prąd, z którego można korzystać według własnego uznania.

Nasza wypożyczalnia zajmuje się wynajmem agregatów prądotwórczych w Lublinie. Usługa ta umożliwia Państwu w możliwie najkrótszym czasie dostarczenie energii elektrycznej do obiektu o dowolnej złożoności, od sklepu lub oddziału banku lub fabryki. Nasza firma zapewnia swoim klientom wynajem w sposób prosty, szybki i wygodny.

 

Korzyści z wynajmu agregatów prądotwórczych – Lublin

Arena elektrowni w naszej firmie to 100% pewności, że wszystkie dostarczane przez nas agregaty prądotwórcze pochodzą wyłącznie od sprawdzonych producentów. Wszystkie wynajmowane agregaty prądotwórcze w Lublinie są w idealnym stanie i zawsze przechodzi pełną kontrolę i testy na module obciążeniowym.

Nasza polityka cenowa jest otwarta i prosta, ponadto nasza firma zatrudnia wyłącznie fachowców, którzy sprawnie i terminowo wywiązują się ze wszystkich swoich obowiązków. Wynajem agregatów prądotwórczych to możliwość rozwiązania problemów związanych z zasilaniem, bez dodatkowych problemów i zamieszania, nie trzeba myśleć o nieodłącznych problemach jak:

 • Kto będzie monitorował prawidłową pracę agregatu, kontrolował dostawy paliwa, a także poprawność i niezawodność jego przechowywania?
 • Kto będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo, taka technika nie wybacza błędów?
 • Kto weźmie odpowiedzialność za awarię sprzętu i koszty jego remontu?

Cały nasz sprzęt, zbiorniki paliwa są testowane i certyfikowane. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wszelkie stosowne certyfikaty i umiejętności. Gwarantujemy, że wypożyczenie agregatów prądotwórczych w Lublinie będzie dla Państwa łatwym wyjściem na dostarczenie energii elektrycznej do obiektu o dowolnej złożoności.

Jakich urządzeń dotyczy wynajem agregatów prądotwórczych w Lublinie?

Nasza wypożyczalnia agregatów w Lublinie spotyka się z dużym zainteresowaniem firm, które poszukują tych urządzeń do prac remontowo-budowlanych, organizowania imprez terenowych z dala od stacjonarnych linii energetycznych oraz wdrażaniu produkcji, która ma charakter tymczasowym. Jednak głównym obszarem zastosowań agregatów pozostaje ich wykorzystanie, jako rezerwowego źródła zasilania w okresie braku podłączenia do sieci. W zależności od potrzeb należy wybrać odpowiedni model mini-elektrowni.

Nasza wypożyczalnia agregatów w Lublinie dysponuje następującymi urządzeniami:

 • Agregat prądotwórczy 1f 2,9kVA – PEX 2901 HM

  Bezzakłóceniowy agregat prądotwórczy z solidnym silnikiem Hondy oraz efektywną prądnicą. Jest wyposażony w doskonały i ekonomiczny silnik benzynowy z odpowiednim zbiornikiem paliwa, wystarczającym na kilka godzin niezawodnej pracy. Do rozruchu urządzenia służy szarpak. Zużycie paliwa 1,1 l/h, waga 36 kg

  Agregat prądotwórczy 3f 12kVA – PEX 12003 VE

  Agregat prądotwórczy z innowacyjnym silnikiem firmy Vanguard oraz produktywną prądnicą. Urządzenie wyposażono w silny i wytrzymały benzynowy silnik czterosuwowy chłodzony powietrzem, tani w eksploatacji (zbiornik paliwa to 4 godziny pracy). Rozruch agregatu odbywa się w sposób elektryczny, natomiast w sytuacji awaryjnej istnienie możliwość uruchomienia ręcznego. Zużycie paliwa 6,9 l/h, waga 127 kg.

PEX 2901 HM agregat prądotwórczy
PEX 12003 VE
PEX 12003 VE
PEX 2901 HM agregat prądotwórczy

Kiedy wynajem agregatów prądotwórczych w Lublinie jest uzasadniony?

  • Na placach budowy, do których nie podłączono jeszcze sieci elektroenergetycznej
  • Podczas wykonywania prac naprawczych związanych z zasilaniem narzędzia
  • W przypadku przerw w dostawie prądu w różnorodnych obiektach infrastrukturalnych, w lokalach mieszkalnych, biurach i przedsiębiorstwach
  • Do imprez rozrywkowych i reklamowych poza siedzibą firmy
  • We wszystkich innych przypadkach, gdy trzeba zapewnić energię elektryczną na krótki okres.

  Wysoki poziom merytoryczny oraz bogate doświadczenie naszych specjalistów technicznych, pomoże Państwu dobrać agregat prądotwórczy o optymalnej mocy. A także zapewnimy transport, przeprowadzimy rozruch i zapewnimy nieprzerwaną pracę wynajmowanego sprzętu.

  Optymalne usługi wypożyczalni agregatów w Lublinie

   

  Oferujemy Państwu wynajem profesjonalnych agregatów prądotwórczych w Lublinie w atrakcyjnych cenach. Na życzenie klienta służymy doradztwem w zakresie doboru odpowiedniego generatora. Doświadczeni specjaliści doradzą instalację, która będzie najlepiej odpowiadać Państwa potrzebom pod względem mocy, rozmiaru, funkcjonalności i ceny. Takie parametry są bezpośrednio związane z wydajnością pracy sprzętu i do jakich celów najlepiej się nadaje. Korzystając z usług naszej wypożyczalni agregatów prądotwórczych w Lublinie dajemy Państwu możliwość wynajęcie przenośnych urządzeń. Cechują się one stabilizacją napięcia jednofazowego, trójfazowego a także większą mocą, zabudowane na przyczepkach umożliwiających ich przewóz. Dodatkowo możemy Państwu zaoferować dostawę wypożyczonego sprzętu i jego podłączenie a także akcesoria i osprzęt, który przyda się do odpowiedniego podłączenia generatora.

  PEX 2901 HM agregat prądotwórczy