Wynajem kosiarek spalinowych Lublin

Kształtowanie krajobrazu, w szczególności pielęgnacja trawników, wymaga użycia kosiarki. Właściwa technika służy do równego cięcia trawy bez chwastów, brakujących obszarów lub nierówności. Na różnych etapach wzrostu trawy wymagane są specjalne techniki koszenia i pielęgnacji trawnika. Ścinanie  trawy to dość pracochłonny proces, z którym trudno sobie poradzić przed dobrego sprzętu.

Zalety wynajmu kosiarek spalinowych w Lublinie

Nasza firma prowadzi wynajem kosiarek spalinowych w Lublinie i możemy uchronić ogrodników przed takimi problemami. Dysponujemy wysoce wyspecjalizowanym sprzętem, który służy wyłącznie do nadania trawnikowi estetycznego i zadbanego wyglądu. Korzystając z naszych usług uda się bez problemu wykonać koszenie trawy w maksymalnej odległości od źródła prądu, w zależności od wymagań dotyczących wyglądu i jakości trawy.

Weibang WB507SC V 3W1 Kosiarka spalinowa
kosa spalinowa Stiga SBC 435 HD
Weibang WB507SC V 3W1 Kosiarka spalinowa
wynajem gleboryzarki wypożyczalnia Lublin

Kosiarki spalinowe na wynajem w Lublinie 

 

Kosiarka spalinowa to niezastąpione narzędzie do pielęgnacji trawnika. Za pomocą takiej techniki można skutecznie nadać terenowi odpowiedni wygląd. Wynajem kosiarki spalinowej pozwoli na utrzymanie działki w doskonałym stanie. Oferowane przez naszą wypożyczalnię kosiarek w Lublinie produkty zapewniają możliwość regulacji wysokości koszenia. Specjalnie zainstalowany pojemnik pozwala na szybkie zebranie skoszonej trawy. Nasze modele są proste w obsłudze, nie trzeba mieć specjalnych umiejętności do ich użytkowania. Wynajmowane kosiarki wykonane są z materiałów o dużej wytrzymałości. Każdy z naszych klientów będzie mógł doświadczyć wszystkich przyjemności związanych z wynajmem naszych kosiarek spalinowych w Lublinie, które:

 • Charakteryzują się wysoką wydajnością i są przeznaczone do najcięższych zadań.
 • Umożliwiają regulację wysokości skoszonej trawy w zakresie od 25 do 70 mm.
 • Wyposażone w kosz na trawę o pojemności 60 litrów, co eliminuje konieczność samodzielnego zbierania odpadów.
 •  W zależności od modelu mają odpowiednią wagę – 36-46 kg.
 •  Charakteryzują się niskim poziomem hałasu, dzięki czemu można z nich wygodnie korzystać nawet wczesnym rankiem

Przeznaczone na wynajem kosiarki spalinowe w Lublinie pracują bardzo wydajnie, co zapewnia maksymalne rezultaty przy minimalnym nakładzie czasu i pieniędzy. Kosiarki spalinowe niszczą chwasty i są w stanie poradzić sobie z nierównym terenem – kamieniami, przeszkodami w postaci drzew, rabat kwiatowych i elementów dekoracyjnych. Zgłaszając się do naszej wypożyczalni można skorzystać z fachowego doradztwa i pomocy, dzięki czemu uda się odnaleźć rozwiązanie w różnych sytuacjach.

Wynajem kosiarek spalinowych w Lublinie – czym się kierować przy wyborze?

 • Kosiarka spalinowa do trawy to popularne i funkcjonalne urządzenie ogrodowe, które pozwala skosić trawnik w mgnieniu oka, nadając terenowi atrakcyjne walory wizualne i schludność. Nasza wypożyczalnia kosiarek w Lublinie oferuje szeroką gamę urządzeń, które należy dobrać uwzględniając indywidualne cechy terenu. Jeśli trzeba stale dbać o duży obszar, należy zdecydować się na mocniejszy sprzęt.

  Pozostałe cechy:

  • Szerokość i wysokość robocza
  • Wielkość pojemnika na skoszoną trawę
  • Dodatkowe funkcje, np. napowietrzanie, boczny wyrzut trawy i inne.

  U nas każdy znajdzie duży wybór kosiarek spalinowych, dzięki którym szybko uporządkuje swoją posiadłość.

  Wynajem kosiarek spalinowych w Lublinie opłaca się, ponieważ:

  • Cena wynajmu jest znacznie niższa od ceny zakupu
  • Nie trzeba się zastanawiać, gdzie przechowywać kosiarkę
  • Nie ma potrzeby naprawiania i konserwacji kosiarki.

  Jak wypożyczyć kosiarkę?

  • Należy wybrać sprzęt odpowiedni do charakterystyki danego terenu.
  • Określić wymagany okres wypożyczenia sprzętu.

  W razie jakichkolwiek pytań zawsze można skontaktować się z nami telefonicznie lub drogą e-mail. Chętnie pomożemy w zrozumieniu zakresu wynajmu i dokonaniu właściwego wyboru.

 

Wypożyczalnia kosiarek Lublin – co mamy do zaoferowania

  Nasza wypożyczalnia kosiarek w Lublinie ma do zaoferowania kosiarkę wyposażoną w wysokiej jakości silnik Weibang (poj. 196 cm²) oraz 3 biegową przekładnię. Co w połączeniu z przeniesieniem napędu poprzez wał Kardana powoduje, że urządzenie poradzi sobie z każdym zadaniem. Jej obudowa nie posiada paska oraz osłony, ma specjalny noż co pozwala dokładnie zbierać skoszoną trawę z powierzchni od 600 do 1000 m². Szerokość cięcia to bardzo ważna kwestia. Im większa szerokość koszenia, tym mniej przejazdów trzeba wykonać, aby skosić trawę. Oferowana kosiarka spalinowa na wynajem w Lublinie posiada szerokość 507 mm.

  Im większa średnica kół, tym łatwiej kosiarka będzie się poruszać po trawniku. Jest to szczególnie ważne, gdy trawa jest wysoka. Wynajmowane kosiarki spalinowe w Lublinie są łatwe w manewrowaniu. Ważne! Szersze koła kosiarki nie niszczą trawnika. Składane uchwyty umożliwiają szybkie jej złożenie i urządzenie zajmuje mało miejsca podczas transportu. Montaż i uruchomienie zajmuje kilka sekund i nie wymaga żadnych narzędzi. Łożyska kół zapewniają wysoką niezawodność, trwałość i lżejszą pracę. Koła z łożyskami są bardziej odporne na uderzenia niż koła z piastami z tworzywa sztucznego.

  W naszej firmie można również wynająć urządzenie z silnikiem spalinowym firmy Briggs&Stratton znajduje się w nim 28 uchylnych ostrych noży, dzięki czemu trawa zostanie ścięta, a nieoderwana, a tym samym podłoże pozostanie zdrowe. Maksymalna głębokość robocza 40 mm a szerokość 470 mm. Korzystając z tego urządzenia (wertykulator spalinowy) będzie można usunąć starą trawę a także inne pozostałości, które blokują dostęp powietrza oraz wody i cennych składników odżywczych do korzeni traw. Ponadto za pomocą takiego profesjonalnego sprzętu można naciąć darń, co spowoduje szybszy i gęstszy wzrost trawy. Można opracować powierzchnię do 3000m².

  Weibang WB507SC V 3W1 Kosiarka spalinowa
  kosa spalinowa Stiga SBC 435 HD
  Weibang WB507SC V 3W1 Kosiarka spalinowa
  wynajem gleboryzarki wypożyczalnia Lublin

  Dlaczego warto korzystać z usług wypożyczalni kosiarek w Lublinie?

  • Nowoczesna kosiarka to bardzo popularne urządzenie wykorzystywane zarówno do koszenia niewielkich trawników przed domem, jak i na dość dużych boiskach piłkarskich. Wynajem kosiarki spalinowej w naszej wypożyczalni kosiarek w Lublinie to wygodna opcja dla każdego, kto nie może lub nie chce kupować dość drogiego sprzętu, ale chciałby mieć czysty i zadbany trawnik. Wynajmujemy tylko sprawny i wysokiej jakości sprzęt. Przed wypożyczeniem sprzętu nasi specjaliści sprawdzają elementy sterujące, paski, napięcie łańcucha, naostrzą noże, sprawdzą poziom oleju w silniku.

   Nasza firma oferuje najniższe ceny za wynajem kosiarek spalinowych w Lublinie. Wynajęcie urządzenia ogrodowego jest zawsze lepsze niż jego kupno i używanie tylko raz w miesiącu lub tylko przez jedno lato. Ponadto użytkownik nie będzie miał problemu ze znalezieniem miejsca do przechowania oraz wykonywania okresowej konserwacji. Wynajem kosiarek to najlepszy wybór na sezonowe sprzęty ogrodnicze. Współpracując z naszą wypożyczalnią klienci są wolni od zbędnych formalności, mogą w atrakcyjnej cenie wynająć i korzystać z wysokiej jakości profesjonalnych kosiarek spalinowych.   

  wypożyczalnia kosiarek spalinowych Lublin