Wynajem Wypożyczalnia osuszaczy Lublin

Wysoka wilgotność jest źródłem wielu problemów, takich jak wilgoć, grzyb, pleśń. Wilgoć jest wrogiem prac budowlanych i remontowych (głównie wykończeniowych), podwyższona zawartość wody w powietrzu źle wpływa, na jakość ich wykonania. Spadające płytki, oderwana tapeta, pęknięcia w dekoracji wnętrz, te kłopoty wymagają nie tylko dodatkowych nakładów inwestycyjnych i robocizny, ale także poważnie opóźniają czas naprawy. Nasza firma prowadzi wynajem osuszaczy w Lublinie, chętnie doradzimy, które urządzenie wybrać a także zaoferujemy przeszkolenie w zakresie obsługi danego modelu osuszacza. Możemy również wykonać dla Państwa usługę osuszania zarówno po zalaniu budynku jak też osuszanie w technologii pod posadzkowej i budowlanej.

ttk 170 s osuszacz Lublin
TTK 350 S
trotec ttk 175 S
nagrzewnica elektryczna master Lublin

Jakim sprzętem dysponuje wypożyczalnia osuszaczy w Lublinie?

 

Głównym zadaniem naszych mobilnych osuszaczy w Lublinie jest utrzymanie określonych, prawidłowych parametrów temperatury i wilgotności powietrza krążącego w pomieszczeniu. To właśnie osuszacze, są najbardziej odpowiednim rozwiązaniem technologicznym do tego celu. Nasza wypożyczalnia osuszaczy w Lublinie oferuje mobilny kompaktowy sprzęt o niskim zużyciu energii i wysokiej wydajności.

Zakres osuszania budynków w Lublinie

 • Roboty budowlane i remontowe (tynkowanie, malowanie, wylewanie płynnymi materiałami, układanie płytek, parkiet).
 • Podczas prac konserwatorskich.
 • Suszenie zalanych pomieszczeń.
 • Utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności w magazynach, piwnicach, fabrykach, muzeach itp.
 • Utrzymywanie niskiej wilgotności w pomieszczeniach roboczych i magazynowych, które posiadają lub nie ogrzewanie.  
 • Przeznaczone do pracy w trudnych warunkach roboczych.

Wynajmując osuszacze w Lublinie możemy zaoferować szeroką gamę urządzeń, w naszym asortymencie znajdują się niezawodne osuszacze powietrza: Trotec TTK 170 S, Trotec TTK 350 S, Trotec TTK 175 S.  

 

Wynajem osuszaczy w Lublin ma na celu rozwiązanie następujących problemów:

 • Wyeliminowanie pojawienia się grzybów, korozji, pleśni, plam.
 • Wykorzystanie narzędzi do regulacji wilgotności, przyspieszając naturalny proces suszenia.
 • Zwiększanie efektywności ogrzewania pomieszczeń, jednocześnie obniżając koszty.

Wynajmując osuszacze w Lublinie, możecie Państwo rozwiązać problemy z wilgotnością w pomieszczeniach. Nadmiar wilgoci jest jedną z przyczyn uszkodzeń i niszczenia budynków.  Mokre ściany zamarzają pod wpływem niskich temperatur w efekcie powstają pęknięcia betonu i cegły, co prowadzi do zniszczenia budynków i konstrukcji. Oferujemy zarówno kompleksowe rozwiązania, jak i indywidualny wynajem sprzętu potrzebnego do rozwiązania problemu nadmiernej wilgoci w budownictwie, przemyśle i w życiu codziennym.

              Zalety współpracy z wypożyczalnią osuszaczy w Lublinie

Zamawiając wynajem osuszaczy w Lublinie można korzystać z nowoczesnego i wydajnego sprzętu. Jak wiadomo, w pomieszczeniach, wysoka wilgotność ma szkodliwy wpływ bezpośrednio na pomieszczenie, sprzęt i urządzenia w nim zainstalowane. Ma tendencję do kondensacji na powierzchniach ścian, sufitów, mebli itp., co prowadzi do pojawienia się wilgotnych plam, a w konsekwencji zawilgocenia mebli, ubrań itp.

Nasze osuszacze w Lublinie przeznaczone są do wykonywania prac osuszających w pomieszczeniach, po zalaniu, w trakcie prac budowlanych i instalacyjnych oraz w innych przypadkach, w których wymagane jest szybkie odprowadzenie wilgoci. Wykorzystanie tych urządzeń jest zalecane do stosowania w piwnicach, kuchniach, garażach, halach sportowych, przy wykonywaniu szeregu prac wykończeniowych (tapetowanie, malowanie ścian, wylewki itp.). Jeśli mieszkacie Państwo w zalanym budynku lub w domu panuje duża wilgotność, nasza firma daje możliwość wynajęcia osuszaczy, które rozwiążą wszystkie problemy z wilgocią i przywrócą ciepło i komfort w domu.

Wykonując osuszanie budynków w Lublinie można:

 • Utrzymać wytrzymałość konstrukcji wsporczych.
 • Ochronić okna przed zaparowaniem w budynkach biurowych i mieszkalnych.
 • Remontując mieszkania, można wykonać wysokiej jakości prace wykończeniowe na ścianach, podłogach i sufitach, unikając pojawienia się pleśni lub powstrzymując jej rozprzestrzenianie się.
 • Wyeliminować skutki zalania.
 • Wysuszyć nowe obiekty budowlane.
 • Wydłużyć czas przechowywania leków, proszków do prania, materiałów budowlanych i innych produktów sypkich.
 • Utrzymywać niski poziom wilgotności przy produkcji artykułów spożywczych, drewna, wyrobów gumowych i tworzyw sztucznych.

Osuszacz rozwiązuje problemy związane z nieprzyjemnymi zapachami i innymi konsekwencjami wysokiej wilgotności w pomieszczeniu.

ttk 170 s osuszacz Lublin
TTK 350 S
trotec ttk 175 S
nagrzewnica elektryczna master Lublin

Osuszanie pomieszczeń podczas prac budowlanych

Ogrzewanie powietrza i ścian opalarką podczas wewnętrznych prac naprawczych nie jest rozwiązaniem kompetentnym technologicznie. Głównym warunkiem uzyskania akceptowalnej jakości prac wykończeniowych wnętrz jest utrzymanie temperatury remontowanych powierzchni, co najmniej o 30 ° C powyżej punktu rosy. Samo nagrzewanie ścian jest niedopuszczalne, ponieważ ze względu na różnicę współczynników rozszerzalności cieplnej użytych materiałów po ich ostygnięciu pęknięcia, fałdy i inne wady w pracach wykończeniowych są nieuniknione. Zapewnienie jakości wykonanych prac naprawczych musi być osiągnięte poprzez utrzymanie odpowiednich parametrów temperatury i wilgotności powietrza krążącego w pomieszczeniu.Takie efekty zapewnia osuszanie budynków w Lublinie z wykorzystaniem wysokiej jakości osuszaczy, jakie wynajmuje nasza wypożyczalnia.

Kluczowe zalety stosowania osuszaczy w Lublinie

Nasza wypożyczalnia osuszaczy w Lublinie dysponuje urządzeniami do osuszania powietrza w zakresie temperatur pracy od +5 do + 32C, metoda ta ma najlepszą efektywność energetyczną (zużycie energii jest o około 80% niższe). Osuszanie pozwala na płynną regulację wilgotności względnej powietrza, co zapobiega pęcznieniu i wypaczaniu się materiałów wykończeniowych, pękaniu mebli i elementów wewnętrznych przed nierównomiernym wysychaniem. Wynajmowany wysokiej jakości osuszacz w Lublinie można wykorzystać na powierzchni 180 m², w ciągu 24 godzin uzyskuje on moc osuszania do 70 litrów. Oferowany model gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza do 1 000 m3/h. Posiadamy również inne modele osuszaczy.

Co możecie Państwo osiągnąć wykorzystując osuszacze powietrza?

 • Oszczędność energii – osuszacz powietrza zużywa znacznie mniej prądu niż klimatyzator
 • Wydajność – osuszacze szybko i sprawnie radzą sobie z zadaniem
 • Praktyczność, niezawodność, nieprzerwana praca: nasz sprzęt nie jest kapryśną techniką, jest w stanie bezproblemowo wykonać wiele zadań z rzędu bez konserwacji prewencyjnej i napraw
 • Bezpieczeństwo – wszystkie prace osuszające wykonacie Państwo bez szkody dla innych, co potwierdzają certyfikaty zgodności urządzeń z międzynarodowymi normami jakości.

osuszacznie osuszacz Lublin nagrzewnica

Osuszacze powietrza pomogą stworzyć niezbędny mikroklimat w różnych obiektach. Wynajem osuszaczy w Lublinie skróci czas prac remontowych, np. przy licowaniu powierzchni szybko wysuszą tynk czy wylewkę podłogową. W magazynach i piwnicach pomogą sprawnie pozbyć się nadmiaru wilgoci, utrzymując składowany tam towar w nienaruszonym stanie oraz zapobiegając powstawaniu pleśni. Korzystając z naszej wypożyczalni osuszaczy w Lublinie szybko Państwo zauważycie jak jest to opłacalne rozwiązanie.

Używanie tego sprzętu w większości przypadków nie ma charakteru systemowego (z wyjątkiem tych pomieszczeń, w których pewien procent wilgotności musi być utrzymywany przez całą dobę), dlatego nabycie własnego sprzętu jest drogie i co najważniejsze niepraktyczne. Sama procedura wynajmu osuszaczy w Lublinie jest prosta, wystarczy zapoznać się z nią na naszej stronie internetowej: https://wynajemsprzetubudowlanego.pl/zasady-najmu/. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego w naszym biurze.

wynajem sprzętu budowlanego w Lublinie