Wynajem Wypożyczalnia skoczków Lublin

Technologia zagęszczania gruntu jest najważniejszym elementem przygotowania terenu pod prace ziemne. Aby fundament konstrukcji lub podstawa nawierzchni drogi nie opadły, szczególną uwagę zwraca się na skład gleby, która będzie zagęszczana pod miejsce przyszłej budowy konstrukcji. Według statystyk zagęszczanie zwiększa wytrzymałość nośności przyszłej konstrukcji nawet o 15%. Postęp nie stoi w miejscu, a technologie zagęszczania gruntu i asfaltu są mechanizowane i wdrażane przy pomocy specjalnych maszyn takich jak skoczek (zagęszczarka stopowa, ubijak do ziemi). Takie maszyny są wykorzystywane podczas układaniem kabli oraz rurociągów, podczas kopania rowów i kanałów, przy usuwaniu różnych awarii wodociągowych i kanalizacyjnych. Skoczki sprawdziły się z najlepszej strony przy zasypywaniu wykopów, układaniu fundamentów. Nasza wypożyczalnia skoczków w Lublinie posiada w ofercie wysokiej jakości urządzenia, które sprawdzą się zarówno na budowie, drogach jak i w ogrodzie.

Bomag BT65 ubijak skoczek zagęszczanie
Bomag 25/50 zagęszczarka Lublin
Dro-Masz 58 kg zagęszczarka
Bomag BT65 ubijak skoczek zagęszczanie

Co ma do zaoferowania wypożyczalnia skoczków w Lublinie?

 

Oferujemy wynajem skoczków w Lublinie, czyli inaczej mówiąc ubijaka wibracyjnego z silnikiem benzynowym, który może pracować przez długi czas w trybie autonomicznym w dowolnej temperaturze. Wypożyczamy modele montowane w oparciu o silnik Hondy lub Waymag, które zostały uznane za najlepsze i są najczęściej poszukiwane przez naszych klientów. Ubijak do ziemi stosowany jest z powodzeniem przy budowie domu, układaniu płytek, kostce brukowej czy dekorowaniu krajobrazu. Jedną z najważniejszych prac przygotowawczych jest zagęszczanie gruntu w celu uniknięcia jego późniejszego osiadania. Podczas pracy z tą kategorią sprzętu ważne jest, aby operator był w stanie dostosować maszynę do różnych początkowych parametrów gleby.

Urządzenia takie jak skoczki stosuje się w miejscach niedostępnych dla walców lub tam, gdzie jest to bardziej ekonomiczne. Są to maszyny kompaktowe z  wysoką wydajnością. Przeznaczone do głębszego zagęszczania i często używane w trudnych warunkach pracy. Wysoce zwrotne maszyny zużywają optymalną ilość zasobów i radzą sobie z glebą nie najlepszej jakości. Przy wadze 58 do 108 kg, technika w kilku przejściach pozwala osiągnąć zagęszczenie do głębokości 40 cm lub więcej.

.

Cechy skoczków – ubijaków ziemnych wibracyjnych:

 • Zwartość, zwrotność, łatwość użytkowania, przy czym ich waga zapewnia skuteczność i komfort.
 • Wysoka wydajność (w kilku podejściach można zagęszczać glebę na głębokość 40 cm lub więcej).
 • Przyspieszenie z biegu jałowego bez przerywania pracy, które uzyskuje się dzięki nowoczesnym silnikom.
 • Zmniejszone ryzyko obrażeń operatora podczas pracy.
 • Zmniejszony poziom hałasu.
 • Spalanie wewnętrzne przy niskim zużyciu paliwa.

Operatorzy pracujący z tego typu sprzętem docenili już niski poziom drgań przy wysokiej wydajności skoczków. Jeżeli poszukujecie Państwo bezpiecznych, wydajnych urządzeń, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wynajem skoczka w Lublinie jest opłacalny, ponieważ można korzystać z maszyny przez  określony czas który jest niezbędny do wykonania konkretnych prac na terach płaskich, kanałach czy na działce.

 

Wynajem osuszaczy w Lublin ma na celu rozwiązanie następujących problemów:

 • Wyeliminowanie pojawienia się grzybów, korozji, pleśni, plam.
 • Wykorzystanie narzędzi do regulacji wilgotności, przyspieszając naturalny proces suszenia.
 • Zwiększanie efektywności ogrzewania pomieszczeń, jednocześnie obniżając koszty.

Wynajmując osuszacze w Lublinie, możecie Państwo rozwiązać problemy z wilgotnością w pomieszczeniach. Nadmiar wilgoci jest jedną z przyczyn uszkodzeń i niszczenia budynków.  Mokre ściany zamarzają pod wpływem niskich temperatur w efekcie powstają pęknięcia betonu i cegły, co prowadzi do zniszczenia budynków i konstrukcji. Oferujemy zarówno kompleksowe rozwiązania, jak i indywidualny wynajem sprzętu potrzebnego do rozwiązania problemu nadmiernej wilgoci w budownictwie, przemyśle i w życiu codziennym.

              Kiedy wynająć skoczka w Lublinie?

Dlaczego skoczki są niezbędne do wielu prac ziemnych? Współczynnik zagęszczenia to stosunek gęstości gruntu do jego maksymalnej gęstości. Ponieważ gleba zawiera pęcherzyki powietrza lub wilgoci, staje się luźna i nie tak gęsta, jak powinna być. Jeśli zbuduje się konstrukcję na nieprzygotowanej glebie, to z czasem pod obciążeniem proces zagęszczania będzie postępował, a konstrukcja będzie się usuwać. Z pomocą przychodzą tutaj zagęszczarki gruntu, które wykonują taką pracę za pomocą wibracji i ciężaru oraz służą do zagęszczania gruntów ziarnistych. Zagęszczarki stopowe – skoczki wibracyjne zostały specjalnie zaprojektowane do łatwego i wydajnego zagęszczania asfaltu, gleby i innych materiałów sypkich.

Nasza wypożyczalnia skoczków w Lublinie umożliwi Państwu wynajmem maszyny, która wykona wszystkie prace ziemne, brukarskie i asfaltowe. Jest idealna do prac remontowych na niewielkich powierzchniach, radzi sobie z trudno dostępnymi miejscami, narożnikami. Została przez producenta wyposażona w osłonę pasa klinowego, gwarantując operatorowi większe bezpieczeństwo podczas jej użytkowania. Dzięki swoim małym rozmiarom umożliwia zagęszczanie w ograniczonych przestrzeniach, gdzie w przeciwnym razie obrót byłby niemożliwy. Podczas pracy maszyna generuje poziomą siłę, aby poruszać się do przodu.Ta funkcja ułatwia obsługę.

Korzyści z wynajęcia skoczka w Lublinie

 • Zagęszczarki do gruntu, czyli cenione przez ludzi skoczki przeznaczone są do obróbki podłoża pod drogi, zagęszczania materiałów sypkich, układania płytek oraz są stosowane przy naprawach, budowie, rekonstrukcji nawierzchni asfaltowych. W przeciwieństwie do klasycznego walca płyta wibracyjna jest znacznie mniejsza, ale jednocześnie nie jest gorsza pod względem mocy i wydajności, a w niektórych przypadkach jest znacznie lepsza.Takie rozwiązania mają zastosowanie tam, gdzie nie zmieści się duża podstawa walca (wykopy, małe drogie, dziury itp.). W wypożyczalni skoczków w Lublinie oferujemy opcje z silnikami benzynowymi, które można zamówić i wynająć bez konieczności szukania miejsca na przechowywanie. To niezwykle mocne, mobilne, skuteczne urządzenia do zastosowania w miejscach, w których nie ma zasilania.
ttk 170 s osuszacz Lublin
TTK 350 S
trotec ttk 175 S
nagrzewnica elektryczna master Lublin

Jak dokonać wyboru skoczka?

Należy wziąć pod uwagę charakterystykę techniczną. Rozmiar stopy determinuje mobilność skoczka: im jest mniejsza, tym wygodniej będzie w wąskich miejscach, a większa w szerokich. Maksymalna częstotliwość uderzeń na minutę wskazuje wydajność sprzętu. Na przykład ubijak o wyższej wartości tego parametru szybciej obrabia materiał o dużej gęstości. Skoczek benzynowy ma najwyższą częstotliwość uderzeń. Waga i wymiary dobierane są w zależności od zadań i warunków pracy: do wąskich miejsc, potrzebny jest mały, lekki ubijak wibracyjny, ponieważ jest bardziej zwrotny. A do rowów potrzebna jest cięższa maszyna.

Dla naszej wypożyczalni skoczków w Lublinie najważniejsze jest Państwa zadowolenie, dlatego wynajmujemy urządzenia najlepsze na rynku. Podjęliśmy współpracę ze sprawdzonymi producentami: Bomag, Dro-Masz. Dzięki temu mamy pewność, że wynajmowane przez nas skoczki zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z zadami funkcjonalności i ergonomii. Wszystkim naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy wyborze skoczka, który będzie najodpowiedniejszy do określonych zadań.

  wynajem skoczków Lublinie