elektronarzędzia lublin wiertarki młoty udarowe

ELEKTRONARZĘDZIA

Znajdziesz tu niezbędne elektronarzędzia do wykonania małego lub dużego remontu. Elektronarzędzia to nieodzowny element większości prac wykończeniowych. Dzięki nim praca stanie się lżejsza, bardziej skuteczna i szybsza.

 

osuszacznie osuszacz Lublin nagrzewnica

NAGRZEWNICE I OSUSZACZE

Posiadamy szeroką gamę asortymentu a także świadczymy usługi w zakresie osuszania zawilgoconych budynków oraz pomieszczeń z wilgoci budowlanej lub po zalaniu. Wypożycz komplet sprzętu osuszacz, nagrzewnice oraz wentylator lub skontaktuj się z nami a zrobimy wszystko za Ciebie.

wiertnica diamentowa lublin

WIERCENIE I CIĘCIE W BETONIE

Technika diamentowa jest obecnie najnowocześniejszą i najszybszą metodą wykonywania przejść, przepustów i otworów.Nie tylko wypożyczamy sprzęt ale również świadczymy usługi polegające na cięciu i wykonywaniu otworów w ścianach, stropach, podłogach i innych powierzchniach wykonanych ze zbrojonego betonu, żelbetu, cegły itp. materiałów

wypożyczalnia rusztowań lublin

PRACE NA WYSOKOŚCI

W naszym asortymencie posiadamy drabiny oraz rusztowania dostępne  w różnych wariantach konstrukcyjnych i wymiarowych.

narzędzia wykończenia lublin

PRACE WYKOŃCZENIOWE

W każdych pracach budowlanych i wykończeniowych odpowiednie narzędzie to połowa sukcesu. Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni.

wypożyczalnia wynajem piła ukośnica lublin

PRACE Z DREWNEM

Zapewniamy naszym klientom to, co niezbędne podczas ich pracy – najlepsze elektronarzędzia, wiodące marki, elastyczne podejście do współpracy, szeroki asortyment i konkurencyjne ceny to nasze główne atuty.

agregaty prądotwórcze, generatory Lublin

AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE

Oferujemy wynajem agregatów prądotwórczych o różnych mocach, Umożliwiamy Państwu wypożyczenie urządzeń małych, przenośnych, ze stabilizacją napięcia jednofazowego, trójfazowego oraz tych o większych mocach.
Zapewniamy pomoc w doborze odpowiedniego agregatu, dostawę oraz podłączenie. W naszej ofercie znajdą Państwo również dodatkowy osprzęt i akcesoria niezbędne do prawidłowego podłączenia urządzenia oraz jego użytkowania.

karcher Lublin myjka

MYCIE I CZYSZCZENIE

Posiadamy na wynajem profesjonalne urządzenia czyszczące (odkurzacze, myjki ciśnieniowe) produkowane przez najbardziej renomowane firmy na rynku.

 

wynajem wypożyczalnia lublin

PRACE W OGRODZIE

Oferujemy wynajem urządzeń ogrodniczych, głównie opartych na silnikach spalinowych i elektrycznych. Zależy nam na uznaniu naszych klientów w dziedzinie dostępności, konserwacji i niezawodności naszych maszyn.

 

 

Jesteśmy dostępni 24/7!