Wynajem Wypożyczalnia glebogryzarek Lublin

Każdy rolnik i każdy ogrodnik wie, że ziemia nie może być wydajnie przygotowana bez specjalnego sprzętu, takiego jak glebogryzarka. Z jej pomocą gleba jest odpowiednio spulchniana i napowietrzana. Jej wielkość i moc zależy od przeznaczenia. Ta przydatna maszyna rolnicza przeznaczona również do niszczenie dziko rosnących chwastów oraz wyrównywania powierzchni ziemi. Ale czy trzeba posiadać na własność taki sprzęt ogrodniczy? Jeżeli ktoś mieszka w województwie lubelskim nie trzeba, można skorzystać z oferty naszej wypożyczalni glebogryzarek w Lublinie i wykonać niezbędne prace wysokiej jakości urządzeniem.

wynajem gleboryzarki wypożyczalnia Lublin
wynajem gleboryzarki wypożyczalnia Lublin
wynajem gleboryzarki wypożyczalnia Lublin
wynajem gleboryzarki wypożyczalnia Lublin

Korzystny wynajem glebogryzarki w Lublinie

 

Glebogryzarka służy do spulchniania wierzchniej warstwy gleby. Znacznie ułatwia pracę, gdyż pomaga przygotować glebę do siewu, niszczy chwasty podczas obróbki, przy stosowaniu nawozów miesza je z glebą. Znajduje zastosowanie na działkach przydomowych, a także ogrodniczych. Oferujemy Państwu wynajem glebogryzarki w Lublinie, dzięki czemu nie trzeba będzie inwestować swoich środków na zakup sprzętu, który jest wykorzystywany tylko doraźnie. Prezentowane przez naszą wypożyczalnię glebogryzarki w Lublinie to specjalistyczne maszyny stworzone do intensywnej pracy w trudnych warunkach.

Dzięki zamontowanemu silnikowi GP 160 współpracującemu z frezami, urządzenie zapewnia doskonałe warunki pod uprawę gleby, spulchnia zbitą ziemię i przygotuje ją do kolejnych etapów prac. Co godne uwagi, możecie Państwo wynająć u nas model z szerokością 80 cm, który jest wyposażony w bieg wsteczny, a to ułatwia wyprowadzenie glebogryzarki po jej wybiciu na kamieniu.

 

Dzięki temu wynajem glebogryzarek w Lublinie umożliwi Państwu:

 • Przygotowanie gleby w okresie jesiennym i wiosennym pod uprawy, do sadzenia roślin warzywnych
 • Odchwaszczanie gleby
 • Przygotowanie gleby w ogrodzie, na działce
 • Przygotowanie terenu pod założenie trawnika.

 

Wynajem glebogryzarki w Lublinie jest korzystnym rozwiązaniem, ponieważ nie wiąże się z dużym wydatkiem, koniecznością konserwacji maszyny i zapewnienia jej miejsca do przechowywania. Glebogryzarką sterują drążki kierownicze, za pomocą, których użytkownik steruje urządzeniem i utrzymuje ją w zawieszeniu. Elementy sterujące wynajmowanych glebogryzarek w Lublinie można regulować-  rączki w pionie i poziomie, urządzenie posiada przednie koło podporowe, co umożliwia łatwe przemieszczanie się w terenie. Dzięki temu nie odczujecie Państwo dyskomfortu podczas pracy. Wyposażone w ekonomiczne silniki spalinowe urządzenia  doskonale sprawdzają się w warunkach oddalonych od osiedli i sieci energetycznych.

A poza tym glebogryzarki, które można wynająć w naszej wypożyczalni w Lublinie, mają następujące zalety:

 • Mocny silnik Honda GP 160
 • Pojemność skokowa silnika (cm3) 160
 • Pojemność zbiornika paliwa 2,4 litra
 • Liczba noży 6 noży po 4 zęby ze średnicą 32,5 cm
 • Prędkość noży obr/min 108 obr/min
 • Kompaktowy rozmiar i niewielka waga zapewniają brak problemów podczas transportu.

 

.

 

Zasada działania glebogryzarki

 

Możecie Państwo objąć swoją działkę i ogród prawdziwie europejską opieką wraz z glebogryzarką, zdolną do kultywacji gleby z wysokiej jakości rezultatami. Urządzenie wyposażone jest w niezawodny silnik oraz bieg wsteczny ułatwiający jego obsługę. Dzielona obudowa jest wyposażona w smarowniczki dla przedłużenia żywotności. Osłony i regulowany uchwyt. Doskonały wybór dla użytkowników ceniących praktyczność i niezawodność. Nasza wypożyczalnia glebogryzarek w Lublinie oferuje urządzenie do szerokiego obszaru zastosowań.

Za pomocą glebogryzarki można wykonywać prace rolne i ogrodowe, pielenie i doskonale pracować na rabatach kwiatowych. Niewielka waga takich maszyn umożliwia pracę osobom starszym. Maszyny te pozwalają na pełną pielęgnację działek przez cały sezon – od uprawy i sadzenia różnych roślin po ich odchwaszczenie i kopanie.

Glebogryzarka to zespół składający się z silnika, ramy, przekładni, układu sterowania oraz zestawu noży zamontowanych na wale prowadzącym. Noże to tarcze o średnicy 32 cm wykonane ze specjalnie hartowanej kutej stali. Nie wymagają ostrzenia. Modele początkowe mają 2-4 noże. Im ich więcej, tym szybciej uda się wykonywać prace. Silniki w wynajmowanych glebogryzarkach w Lublinie są ekonomiczne, charakteryzują się niskimi wibracjami, minimalną emisją spalin.

  Wynajem glebogryzarki Lublin to wysokiej jakości prace ogrodowe

   

  Glebogryzarka doskonale sprawdza się do przygotowania terenu przed sadzeniem warzyw lub siew trawnika. Jego głównym dobroczynnym działaniem jest spulchnianie gleby i usuwanie chwastów w sadach i ogrodach warzywnych. Wynajmowane glebogryzarki w Lublinie przeznaczony są do pracy na działkach oraz terenach wiejskich.

   

   

  Jakie mają zalety:

  • Jedną z najważniejszych zalet glebogryzarki jest jakość materiałów i wykonania wszystkich elementów.
  • Łatwość w obsłudze: urządzenie można łatwo uruchomić, uchwyty można regulować w pionie i poziomie, a przednie koło podporowe służy do transportu. Bieg wsteczny ułatwia wydostanie zablokowanej maszyny z twardego lub kamienistego podłoża.

  Jak dokonać wyboru skoczka?

  Należy wziąć pod uwagę charakterystykę techniczną. Rozmiar stopy determinuje mobilność skoczka: im jest mniejsza, tym wygodniej będzie w wąskich miejscach, a większa w szerokich. Maksymalna częstotliwość uderzeń na minutę wskazuje wydajność sprzętu. Na przykład ubijak o wyższej wartości tego parametru szybciej obrabia materiał o dużej gęstości. Skoczek benzynowy ma najwyższą częstotliwość uderzeń. Waga i wymiary dobierane są w zależności od zadań i warunków pracy: do wąskich miejsc, potrzebny jest mały, lekki ubijak wibracyjny, ponieważ jest bardziej zwrotny. A do rowów potrzebna jest cięższa maszyna.

  Dla naszej wypożyczalni skoczków w Lublinie najważniejsze jest Państwa zadowolenie, dlatego wynajmujemy urządzenia najlepsze na rynku. Podjęliśmy współpracę ze sprawdzonymi producentami: Bomag, Dro-Masz. Dzięki temu mamy pewność, że wynajmowane przez nas skoczki zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z zadami funkcjonalności i ergonomii. Wszystkim naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz wsparcie przy wyborze skoczka, który będzie najodpowiedniejszy do określonych zadań.

   

  Jakie glebogryzarki dostępne są na rynku?

  Urządzenia z silnikami elektrycznymi są tańsze nie tylko w zakupie, ale także w eksploatacji. Nie ma z nich szkodliwych spalin i hałasu, nie jest wymagane jest tankowanie paliwa. Ale niestety moc tego silnika jest niska. Kolejną wadą jest obecność przedłużacza, który plącze się pod stopami (również trzeba go kupić). Podczas pracy z tego typu silnikiem ważne jest przestrzeganie norm bezpieczeństwa: w żadnym wypadku nie można pracować w deszczu lub przy wysokiej wilgotności, ponieważ istnieje ryzyko uszkodzenia przez noże. Spowoduje to porażenie prądem.

  Modele napędzane benzyną obejmują swoim zakresem duże obszary. Ich zaletą jest to, że nie potrzebują sieci elektrycznej, mogą pracować nawet na otwartym polu. Kolejną zaletą jest większa moc, możliwość spulchniania nawet zbitej ziemi. Dodatkowo są wyposażone w bieg wsteczny (dodatkowy bieg wsteczny). Wadą mogą wysokie koszty eksploatacji, jednak korzystając z wynajmu takiego problemu nie ma.

   wynajem skoczków Lublinie

   Co oferuje wypożyczalnia glebogryzarek w Lublinie?

   Nasza wypożyczalnia glebogryzarek w Lublinie oferuje urządzenie, które zapewnia wysokiej jakości przygotowanie gleby do sadzenia lub uprawy. Łatwe w obsłudze, obrotowy układ kierowniczy, niezawodny silnik i reduktor łańcucha. Silnik charakteryzuje się odpowiednią mocą, a jednocześnie cichą pracą i niskim zużyciem paliwa. System zmniejszy Państwa wysiłek a także zmniejszy zużycie całej grupy części. Obecność osłony odpornej na wstrząsy chroni przed ewentualnym wyrzuceniem różnych materiałów, które mogą pojawić się na drodze. Zapewniony jest bieg wsteczny, który ułatwi uwolnienie sprzętu utkniętego w glebie.

   Technika spulchniania, pielenia i nawożenia gleby przed sadzeniem roślin uprawnych jest niezwykle przydatna. Sprzęt przeznaczony jest do rozwiązywania problemów związanych z przyspieszonym, ułatwionym i dokładniejszym procesem przygotowania gruntu do sadzenia roślin, co znacznie zwiększa ich wzrost, dalsze dojrzewanie i jakość zbiorów.

   Dlaczego wynajem glebogryzarek w Lublinie jest korzystniejszy niż ich zakup?

   Po zakończeniu sezonu korzystanie z takiego sprzętu nie jest konieczne, dlatego zakup drogiego urządzenia jest niepraktyczny. Wynajęcie glebogryzarki w Lublinie to korzystanie ze sprzętu przez potrzebny okres czasu, jednocześnie oszczędzając pieniądze na użytkowaniu: im dłuższy okres wynajmu, tym tańsza usługa. Moc silnika zainstalowanego na sprzęcie ogrodniczym decyduje o jego wydajności i zdolności do długiej pracy przy maksymalnych prędkościach.

   Współpracując z nami otrzymujecie Państwo:

   • Dostęp do wysokiej jakości sprzętu. Nasza wypożyczalnia glebogryzarek w Lublinie oferuje to, co naprawdę działa i zapewniamy odpowiednią konserwację. Urządzenia wynajęte od nas odpowiadają deklarowanym cechom.
   • Pomoc w doborze sprzętu. W godzinach pracy nasi pracownicy są gotowi doradzić w każdej sprawie dotyczącej wynajmu glebogryzarki w Lublinie. Jesteśmy w kontakcie telefonicznym i odpowiadamy na wiadomości online na stronie.
   • Dostarczamy sprzęt pod wskazany adres. To zbyt duża maszyna, która nie zmieści się do bagażnika samochodu, ani nie dotrze samodzielnie. Dlatego można wynająć urządzenie z usługą transportu.
   • Możliwość rezerwacji. Jeśli potrzebujecie Państwo glebogryzarkę na konkretną godzinę i datę – zarezerwujemy sprzęt. Co więcej, zazwyczaj okres wynajmu zawsze można przedłużyć.

   Nasza wypożyczalnia w Lublinie jest do Państwa dyspozycji, gdy jest dużo pracy w terenie, ale nie ma pieniędzy na zakup glebogryzarki, można skorzystać z usługi wynajmu oszczędzając czas i energię.

   Przystępne ceny wynajmu glebogryzarek w Lublinie

   Głównym zadaniem właściciela gruntu jest wzbogacenie gleby w tlen i nawozy niezbędne do zdrowego wzrostu roślin. Rolnicy i działkowicze stosują różne techniki, w tym glebogryzarki używane do uprawy gleby. W naszej wypożyczalni istnieje możliwość wynajęcia takiego sprzętu po atrakcyjnej cenie. Oferujemy korzystne warunki wynajmu glebogryzarek w Lublinie, ponieważ wiemy, że jest to niezastąpiony sprzęt przy dużej ilości prac ziemnych, gdy łopaty i motyki nie dają sobie rady. Nie zawsze jednak istnieje możliwość zakupu takiego urządzenia na stałe, ponadto kwestia przechowywania musi również zostać rozwiązana.

   Zaufaj nam! Sprzęt przechowujemy i serwisujemy w naszej wypożyczalni, a Państwo wynajmując glebogryzarkę w Lublinie płacicie tylko za dni użytkowania.To wygodne i opłacalne! To korzystna oferta, szczególnie w okresie jesienno-wiosennym, kiedy rozpoczynają się prace ogrodnicze przygotowujące do siewu lub zbioru. Oferujemy dogodne warunki współpracy, udostępniając Państwu sprawny sprzęt, za którego funkcjonalność w pełni odpowiadamy. Można skontaktować się z nami w wygodny sposób, aby skonsultować warunki i koszt wynajmu!

   Bazując na swoim doświadczeniu, mamy świadomość, że ze względu na sezonowe i tymczasowe użytkowanie glebogryzarek użytkownicy wolą wypożyczać taki sprzęt. Celowość wynajmu jest w większości przypadków uzasadniona znacznymi oszczędnościami.

   Korzystając z usług wypożyczalni glebogryzarek w Lublinie otrzymujecie Państwo gwarancję, że dostarczony zostanie:

   • Nowoczesny sprzęt w dobrym stanie technicznym
   • Niskie ceny za wynajem
   • Minimalny pakiet dokumentów towarzyszących wynajmowi
   • Indywidualna oferta cenowa przy wynajmie kilku przedmiotów
   • Możliwa naprawa sprzętu bezpośrednio na miejscu.

   W naszej wypożyczalni oferujemy do wynajęcia glebogryzarki umożliwiające pracę na określonych powierzchniach terenu. Po co kupować sprzęt, który jest potrzebny tylko do prac sezonowych? Wynajem to realne oszczędności!