Wynajem Wypożyczalnia myjki ciśnienowiej Lublin

Myjki wysokociśnieniowe przeznaczone są do skutecznego usuwania zabrudzeń z różnych powierzchni i cieszą się dużym zainteresowaniem. Sprzęt jest wielofunkcyjny i znajduje zastosowanie w różnych obszarach pracy, np. mycie pojazdów, powierzchni kamiennych, czyszczenie płytek i różnych narzędzi budowlanych. Wynajem myjki ciśnieniowej w Lublinie dotyczy urządzenia, które podgrzewa wodę do temperatury 80°C, dzięki czemu efektywnie usuwa brud, który nie jest zmywany zimną wodą. Dziś takie urządzenia są bardzo drogie w zakupie, ponieważ jest to nowoczesna technologia, ale można zaoszczędzić na kosztach, korzystając z usług naszej wypożyczalni myjek ciśnieniowych w Lublinie.

karcher hds 5/15 u
karcher hds 5/15 u
karcher hds 5/15 u
karcher hds 5/15 u

Dlaczego warto korzystać z wynajmu myjek ciśnieniowych w Lublinie?

 

Myjki wysokociśnieniowe do wynajęcia w Lublinie są najbardziej opłacalne do czyszczenia i mycia tego, co jest szybko potrzebne do użytku, ponosząc przy tym niewielki koszt. Bardzo wygodne jest korzystanie z tego urządzenia nie tylko w budownictwie, ale także na stacjach paliw oraz w pracach przydomowych. Myjki pracują niezawodnie nawet w trudnych warunkach, radzą sobie ze wszystkimi rodzajami zabrudzeń, w tym starą farbą, plamami olejowymi i trudno dostępnymi miejscami.

Zasada działania tego urządzenia sprowadza się do mechanicznego usunięcia najbardziej uporczywych zabrudzeń, kurzu, kamienia, a nawet drobnej rdzy, pod wpływem silnego strumienia wody wytwarzanego przez samo urządzenie. Dzięki korzystaniu z naszej oferty można wypożyczyć potrzebny sprzęt, wtedy, gdy jest potrzebny. Nie trzeba wydawać pieniędzy na przechowywanie sprzętu, na który nie ma już zapotrzebowania. Nie trzeba się martwić o konserwację i naprawy i przeznaczać na to dodatkowych pieniędzy. Przy wyborze sprzętu warto wziąć pod uwagę nie tylko parametry techniczne, ale także markę. W naszej wypożyczalni myjki ciśnieniowej w Lublinie istnieje możliwość wynajęcia Karchera – jednostki, której jakość doceniana jest na całym świecie.

Praktyka pokazuje, że wypożyczenie Karchera jest o wiele bardziej opłacalne niż nabycie go na własny użytek. Dlaczego? To proste: koszt przechowywania, konserwacji i naprawy w przypadku awarii ponosi wypożyczalnia. Możliwość wypożyczenia sprzętu to dodatkowe oszczędności dla osób, które potrzebują takiego sprzętu tylko przez określony czas.

A poza tym glebogryzarki, które można wynająć w naszej wypożyczalni w Lublinie, mają następujące zalety:

 • Mocny silnik Honda GP 160
 • Pojemność skokowa silnika (cm3) 160
 • Pojemność zbiornika paliwa 2,4 litra
 • Liczba noży 6 noży po 4 zęby ze średnicą 32,5 cm
 • Prędkość noży obr/min 108 obr/min
 • Kompaktowy rozmiar i niewielka waga zapewniają brak problemów podczas transportu.

Wynajem myjki ciśnieniowej w Lublinie ułatwi czyszczenie najbardziej zabrudzonych powierzchni

Po remoncie i budowie pozostaje wiele śmieci. Jeśli duży gruz, trociny i inne duże odpady produkcyjne można szybko usunąć, to trzeba dużo czasu poświęcić na usuwanie kurzu i brudu. Myjka ciśnieniowa znacznie ułatwia zadanie, ponieważ radzi sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami. Jeżeli urządzenie potrzebne jest tylko doraźnie inwestowanie w jego zakup jest nieekonomiczne i niepraktyczne. Nasza wypożyczalnia myjki ciśnieniowej w Lublinie oferuje usługę wynajmu urządzenia w rozsądnej cenie. Nasi eksperci udzielą pomocy i wyjaśnią wszelkie mankamenty działania nowoczesnego sprzętu. Wynajmujemy wysokiej jakości urządzenie wysokociśnieniowe, które daje możliwość podgrzewania wody. Zastosowanie wydajnego środka czyszczącego pozwala pozbyć się nawet uporczywych zabrudzeń. Oferowany do wynajmu sprzęt czyszczący jest oszczędny, jeśli chodzi o zużycie wody i paliwa, co zapewnia tanie użytkowanie.

Wynajmowana myjka ciśnieniowa w Lublinie posiada kompaktowe rozmiary, dzięki czemu nie stwarza problemów podczas przewożenia. Można bezproblemowo poruszać się z urządzeniem nawet po nierównym terenie, dla myjki wysokociśnieniowej krawężniki nie stanowią problemu. Piękne płyty chodnikowe bardzo szybko się brudzą i wymagają okresowej konserwacji. Zimą pod wpływem wilgoci i różnych odczynników na płytkach pojawia się biały nalot, który następnie ma właściwości niszczące powłokę. Myjka wysokociśnieniowa bez problemu poradzi sobie z takim zanieczyszczeniem. Z jej pomocą  będzie można usunąć brud z dna i boków basenu. Profesjonalne dokładne umycie auta jest niemożliwe bez skorzystania z takiego urządzenia. Ale możliwości tego sprzętu nie ograniczają się tylko do czyszczenia samochodu, możliwe jest również mycie motocykli, rowerów, quadów.

 

.

 

wypożyczalnia myjek Lublin

Zalety wynajmu myjki ciśnieniowej w Lublinie

Wynajmowane urządzenie charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i dużą mocą. Woda, która przechodzi przez specjalną pompę, podnosi się pod wpływem ciśnienia. Następnie ciecz przepływa przez wąż do dyszy.Ta ostatnia pozwala dostosować przepływ i ciśnienie. Wystarczy nacisnąć przycisk, a woda zacznie wypływać z węża na powierzchnię. Dzięki temu bez większego wysiłku można osiągnąć idealną czystość pomieszczenia lub samochodu.

Wynajem myjki ciśnieniowej w Lublinie jest popularny ze względu na szeroki wachlarz zastosowań. Ponadto taki sprzęt oszczędza czas i pieniądze wydawane na sprzątanie.

Współpracując z wypożyczalnią myjki ciśnieniowej w Lublinie szybko można docenić zalety urządzenia:

 • Sprawdzona technologia wysokiej jakości
 • Praca bez odczuwania zmęczenia
 • Korzystny koszt wynajmu zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców
 • Szybka formalizacja umowy najmu
 • Możliwość dostawy sprzętu.

Wynajmowane myjki ciśnieniowe w Lublinie charakteryzują się zwiększoną mocą i szeroką funkcjonalnością. Podczas ich używania ważne jest, aby zadbać o źródło zaopatrzenia w wodę. Doprowadzana woda, dzięki pracy pompy i wytworzonemu przez nią ciśnieniu, przepływa przez specjalny wąż do dyszy, za pomocą, której operator może regulować siłę ciśnienia i strumień, co zapewnia prostotę i komfort obsługi urządzenia. Ogrzewanie wody zwiększa skuteczność czyszczenia.Ta funkcja jest niezastąpiona, gdy trzeba szybko i skutecznie wyczyścić uporczywe i tłuste zabrudzenia.

Nawet najbardziej stary oleisty brud można łatwo usunąć pod silnym, gorącym ciśnieniem wody. Możliwość wypożyczenia sprzętu myjącego pozwoli z powodzeniem wykonać niezbędne prace porządkowe i zaoszczędzić dużą kwotę pieniędzy na zakupie profesjonalnego sprzętu. Oczyści nawet betoniarki i mieszalniki z pozostałości zaprawy betonowej. Myjka zapewni czysty sprzęt i pomieszczenia zakładów przetwórstwa spożywczego. Biorąc pod uwagę te zalety, myjka wysokociśnieniowa nadaje się do rozwiązywania problemów o każdej wadze, zarówno przemysłowej, jak i domowej.

Wynajęcie myjki ciśnieniowe w Lublinie jest opłacalne z kilku powodów jednocześnie:

 • Zintegrowane podejście do obsługi. Wypożyczając u nas sprzęt, klient może liczyć na profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru, a także pełną obsługę przez cały okres świadczenia usługi.
 • Korzystanie ze sprzętu w ramach umowy. Obecność oficjalnego dokumentu pozwala ustalić ceny i warunki, aktualny stan sprzętu, a także prawa, obowiązki i odpowiedzialność obu stron w przypadku awarii.
 • Rozsądne ceny. Niewielki koszt wynajmu jest korzystny nie tylko dla dużych firm, ale także dla klientów prywatnych
  myjka ciśnieniowa

            Kiedy warto pomyśleć o wynajmie myjki ciśnieniowej?

  Po remoncie dowolnego budynku pozostaje kurz i brud, wtedy z pomocą przychodzi urządzenie wysokociśnieniowe. Wynajem myjek ciśnieniowych w Lublinie jest już częstym zjawiskiem i zyskuje maksymalną popularność wśród firm budowlanych, rolnictwa (do stajni, obór, kurników, kombajnów), warsztatów, linii produkcyjnych. Oferowane przez naszą firmę urządzenie jest wygodne i praktyczne do wykorzystania w różnych miejscach, można umyć werandę, ścieżkę, rower, samochód i różne rodzaje narzędzi. Będzie skutecznie służyło, zapewniając zadowolenie z łatwej obsługi podczas pracy. Można bezpiecznie używać środków myjących i nie obawiać się, że zaszkodzi to sprzętowi.Tak, więc skorzystanie z oferty naszej wypożyczalni myjki ciśnieniowej w Lublinie jest naprawdę bardzo opłacalnym biznesem, a nasi specjaliści pomagają poznać wszystkie szczegóły jej pracy. Dobrze znamy właściwości urządzenia, posiadamy doświadczenie wynajmie tego typu sprzętu i cieszymy się dobrą oceną klientów, którzy z nami współpracują.

  Podsumowując możemy stwierdzić, że myjka ciśnieniowa sprawdzi się do czyszczenia:

  • Wszelkiego rodzaju pojazdów
  • Wyposażenia oraz maszyn rolniczych, budowlanych itp.
  • Warsztatów samochodowych, ślusarskich itd.
  • Powierzchni zewnętrznych
  • Powierzchni w zakładach produkcyjnych i stacjach benzynowych
  • Elewacji
  • Basenów
  • Obiektów sportowych.

  Myjka wysokociśnieniowa to świetny pomocnik w życiu codziennym.

   wypożyczalnia Lublin myjka ciśnieniowa

   Wynajem myjek wysokociśnieniowych – jakie urządzenie?

   Wynajem myjek wysokociśnieniowych w Lublinie obejmuje urządzenie wysokociśnieniowe Karcher z silnikiem spalinowym. Doskonale pracuje bez podłączenia do sieci elektrycznej, co sprawia, że jest jeszcze bardziej mobilne i wygodne w użyciu. Ale co jest potrzebne, jeśli nie elektryczność? Odpowiedź jest prosta, wystarczy paliwo (zużycie kg/h 2,4) i woda. Uratuje każdego w trudnym momencie, wystarczy zatankować i dostarczyć wodę, a urządzenie wykona całą pracę sprawnie.

   Myjka wysokociśnieniowa posiada szereg części:

   • Specjalny pistolet
   • Wąż wysokociśnieniowy (10m) z systemem AVS zapobiegającym się jego skręcaniu
   • Rurka ze stali nierdzewnej, z której wypływa strumień wody
   • Duży filtr wody
   • Wyłącznik ciśnieniowy, po zwolnieniu spustu pistoletu automatycznie wyłącza pompę
   • Uchwyty do przechowywania lancy i kabla zasilającego
   • Duże koła.

   Wynajem myjek ciśnieniowych w Lublinie umożliwia ich wykorzystywanie przez potrzebny czas. Jeśli ktoś wybiera się na działkę również może zabrać ze sobą myjkę, która będzie bardzo przydatna do czyszczenia brudu w garażu, ze ścieżki, podwórka, ogrodzenia lub starego roweru. W ten sposób szybciej uda się wykonać pracę i cieszyć się wolnym czasem lub ogrodem. Aby jednak sprzęt wysokociśnieniowy nie stał się problemem trzeba skontaktować się z dobrą firmą. Oferowane przez nas urządzenie radzi sobie w najbardziej beznadziejnych miejscach, nawet z mchem na płocie, czy zaschniętym błotem.  Wszechstronność takiego urządzenia pozwala pozbyć się niepotrzebnego kurzu, a nawet wyczyścić rury. A jeśli chodzi o mycie auta, to tylko 10 minut pracy. Wypożyczalnia myjki ciśnieniowe w Lublinie eliminuje konieczność jej zakupu. Aby wynająć sprzęt do mycia, wystarczy skontaktować się z nami w dowolny wygodny sposób.  Zapraszamy do kontaktu!